اخبار

جایزه پژوهشی تهران به ایستگاه هفتم رسید

جایزه پژوهشی تهران به ایستگاه هفتم رسید
از پژوهشگران برتر در هفتمین جشنواره پژوهشی "جایزه تهران " در خانه ی اندیشمندان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران عصر روز شنبه دوم اسفندماه در خانه اندیشمندان با حضور مسئولین ، فرهیختگان و تهران شناسان ، برگزیدگان خود را معرفی نمود.
در این مراسم که با حضور :محسن هاشمی ؛رئیس شورای شهر تهران، احد جاودانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان تهران، احمد مسجد جامعی ،جناب آقای دکتر ناصر تکمیل همایون و  علی اکبر شیرکوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار گردیدجوایز و لوح تقدیر برندگان جشنواره به شرح ذیل ؛اهداء شد.
در بخش پیشکسوت لوح تقدیر و جایزه تهران به محمدحسن آل کمونه به پاس سال‌ها فعالیت در عرصه معماری و خلق آثار متعدد معماری همچون موزه دفینه اهدا شد و در ادامه از نصرالله حدادی به پاس سال‌ها فعالیت و روایت تاریخ تهران تقدیر به عمل آمد.

در بخش «محیط زیست»، علی محمد مختاری به پاس سال‌ها فعالیت در توسعه فضای سبز تهران شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش «کتاب و ادبیات» علی بلوکباشی برای تالیف کتاب «جامعه شناسی مردم قدیم تهران» حائز لوح تقدیر و جایزه تهران شد.

در ادامه نیز از پرویز دوایی برای تالیف کتاب «داستان درخت ارغوان»؛ امیررضا فرهبد برای تالیف کتاب «تهران من»؛ فاطمع مجدنیا و همایون عبدالرحیمی برای گردآوری کتاب «عکس تهران در قاب کاشی» و ابراهیم اسکافی برای ترجمه کتاب بازار و دولت در ایران سیاست مکان بازار تجلیل به عمل آمد.

همچنین هیئت علمی و شورای سیاستگذاری جشنواره جایزه داستان تهران به پاس برگزاری چهار دوره این جشنواره از  محمد طلوعی دبیر این جشنواره تقدیر کرد.

هفتمین جشنواره پژوهشی “جایزه تهران” با هدف تقدیر و تکریم از پیشکسوتان و پژوهشگران حوزه تهران پژوهی با حمایت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، سازمان زیبا سازی ،خانه تهران پژوهان و خانه اندیشمندان روز شنبه ۲ اسفند ساعت ۱۶ برگزار شد
بر اساس این گزارش هیئت داوران این جشنواره با بررسی آثار و فعالیت های پژوهش محور در رشته های کتاب، فیلم ،عکس، شبکه های مجازی،پایان نامه، رسانه ،مجلات، پروژه های پژوهشی و مرکز فعال طی یکسال گذشته برگزیدگان را انتخاب کرده‌اند.
همچنین در بخش ویژه این جشنواره از هنرمندان نقاش و خوشنویسی که برای شهدای مدافعان سلامت آثار هنری خلق کردند، تقدیر شد.
گفتی است این مراسم با توجه به شرایط کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد
۲ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۲۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید