اخبار

خداحافظ هنرمند به یادمادنی

خداحافظ هنرمند به یادمادنی
درگذشت بازیگر «رمانتیسم عماد و طوبا»کاخ رسانه جشنواره فیلم را به بهت و حیرت فرو برد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتهران،چهارمین روز از جشنواره فیلم فجر در مرکز همایشهای برج میلاد در حالی سپری شد که در هنگام اکران فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی «حسین دارابی» خبر درگذشت علی انصاریان فوتبالیست پیشکسوت و بازیگر سینما منتشر شد.  پس از انتشار این خبر کاخ رسانه در بهت و حیرت فرو رفت، سکوت سراسر برج میلاد را فرا گرفت و اکثریت هنرمندان و اهالی رسانه در غم درگذشت این بازیگر سینما به سوگ نشستند

با کمال تأسف و تألم بیماری منحوس کرونا علی انصاریان چهره افتخار آفرین و خاطره انگیزه فوتبال کشورمان را از ما گرفت.

این ضایعه دردناک را به خانواده محترم ایشان، جامعه ورزش به خصوص خانواده بزرگ فوتبال تسلیت می گوییم و از درگاه حضرت حق برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

علی انصاریان پسر پرشروشور فوتبال ایران هم نتوانست برابر کرونا مقاومت کند و او هم برای همیشه از کنار ما رفت. خبری پر از غم و اندوه که جامعه توان شنیدن آن را نداشت ، این روزها پیر و جوان ، مرد و زن ،ورزشی و هنری ، اصلا چرا اینها ، کل مردم ایران از خدا می خواستند علی را از ما نگیرد . ولی حکمتش چیز دیگری بود ،دست تقدیر و سرنوشت  این را نوشته بود تا علی خیلی زود برود کنار رفیقش تا مهرداد احساس تنهایی نکند.
نوشتن خبر خیلی سخت است . کلماتی که سالها در باب ستایش از پسر خوب ایران ردیف می شد اما ، کاش تمام اعجازهای تاریخ فوتبال ایران اتفاق نمی افتاد و خدا علی را مثل مهرداد از ما نمی گرفت.

خداحافظ شماره 20، خداحافظ پسر خوب و باغیرت مادر. خداحافظ علی انصاریان.خداحافظ هنرمند به یادمادنی،خداحافظ

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۰:۱۲

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید