اخبار

آتنا حسنی:حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران پنجره امید و آرزوهای من را برای رسیدن به هدفم باز کرد

آتنا حسنی:حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران پنجره امید و آرزوهای من را برای رسیدن به هدفم باز کرد
هنرمند نوجوان تجسمی برای برگزاری در نمایشگاه های خارج از کشور از کشور کرواسی ، ترکیه و کاناد دعودت شده است

آتنا حسنی هنرمند نوجوان 14 ساله تجسمی در حوزه نقاشی طی یک گفتگو با روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران گفت:من از سن کودکی علاقه زیادی به نقاشی داشتم .

بعد از مدتی خانواده به استعداد من در این زمینه پی بردند و دوره های آموزشی من از سن کودکی شروع شد بطوری که من در سن7 سالگی توانستم با رنگ روغن نقاشی های خوبی بکشم .اشتیاق و علاقه من در این زمینه خیلی خیلی زیاد بود چون در سن 11 سالگی رفتم دوره های هنرستان کمال المک و پس از سپری کردن این دوره مهارت طراحی رو آموختم .

آتنا حسنی در ادامه گفت: یادم هست در این دوره ها هنرجویان همه سن هاشون خیلی زیادتر از من بود حتی مقطع دانشجو .اینقدر من محو یادگیری و ترسیم طراحی شدم که استاد نقاشی گفت واقعا" من چیز بیشتری نمیتونم یاد بدم و  همیشه در  جمع حاضرین مرا بزرگ نقاش کوچک خطاب میکردند.

وی اظهار دادشت: تشنگی هنر نقاشی سیرابم نکرد و رفتم برای سیاه قلم و هاشور در طبقه هنرمندان قائم که دوره های مربوط به آن را سپری کنم .با توجه به علاقه در کوتاهترین زمان توانستم در سن 13 سالگی از طرف دبیر جشنواره عکاسان هنر اول به این جشنواره دعودت شوم.

آتنا حسنی هنرمند 14 ساله تهران در ادامه گفت:در زمان شرایط کرونا خیلی دلم میخواست کاری انجام دهدم .تعدادی نقاشی را با حوصله کشیدم و در زمان هفته دفاع مقدس به اداره ارشاد شهر تهران تقدیم کردم.آتنا حسنی گفت پنجره آرزو و افق آینده من از همین دیدار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران گشوده شد ، طوری که مهندس شیرکوند از نقاشی های من ابراز خشنودی کردند و قول حمایت برای برگزاری نمایشگاه را دادند.

با در نظر گرفتن فضای کرونایی با حمایت اداره ارشاد شهر تهران توانستم تعداد17 اثر خود را از طریق نمایشگاه مجازی به معرض نمایش بگذارم و با برگزاری نمایشگاه برای همه هم سن های خود پیامی داشته باشم برای رسیدن و خواستن حتی در همین سن امکان پذیر است بشرطی اینکه خودت را باور داشته باشی و باور دیگران را به خود قوی سازی.

آتنا حسنی در پایان گفت: خوشحال هستم اولین نمایشگاه خود را با حمایت اداره ارشاد تهران برگزار نمودم چون این نقطه امید  و شروع فعالیت هنری برایم شد، چون مقرر شده در آتیه نزدیک در سال میلادی 2021 در کشور کرواسی ،ترکیه و کانادا با تعدادآثار بیشتر نمایشگاه برگزار نمایم .

در آخر آتنا حسنی دز همه دوستان و حامیان معنوی خود که از نمایشگاهش بازدید کردند تقدیر و تشکر نمود.

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید