• اخبار

تعامل با آموزش و پرورش در زمینه فعالیت های فرهنگی مشترک

تعامل با آموزش و پرورش در زمینه فعالیت های  فرهنگی مشترک
صبح امروز رفعت حقیقی در دیدار با عراقی نیا مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران بر تعامل در مورد مسائل فرهنگی مشترک بحث و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران سید علی اصغر رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در دیدار با عراقی نیا مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران بر تعامل در زمینه مسائل فرهنگی مشترک تا کرد کرد و گفت : آموزش و پرورش به عنوان مهره کلیدی در زمینه تاثیر گذاری در فرهنگ جامعه همواره مورد توجه صاحب نظران و کارشناسان مسائل فرهنگی است و باید از این پتانسیل در شهر تهران استفاده کنیم 

رفعت حقیقی گفت : باید کار فرهنگی از پیش دبستانی شروع شود تا بتوانداثرگذار باشد و در بلند مدت شاهد تاثیر آن در جامعه باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با توجه اینکه دبیری جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی در این اداره فعال می باشد افزود :برای شروع فعالیت های مشترک میتوانیم در زمینه ترویج کتاب و کتابخوانی اقدامات عملی در راستای تاسیس باشگاههای کتاب و کتابخوانی در مدارس را انجام دهیم 

در ادامه عراقی نیا مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران گفت : متاسفانه در زمینه آموزش و پرورش دچار آسیب هایی هستیم که با حضور خود در بدنه آموزش و پرورش سعی بر کاهش این آسیب ها داریم.

عراقی نیا گفت : جریانات فرهنگی یکی از تاثیر گذار ترین بخش هاست که میتواند نسبت به کاهش آسیب  در مدارس کمک کند و امیدواریم با اقدام عملی نسبت به برنامه های مشترک بتوانیم اقدامات خوبی در این زمینه انجام دهیم. 

وی گفت : در زمینه فعالیت در حوزه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی استقبال می کنیم و امیدواریم در جلسات آتی نسبت به اقدامات عملی در این حوزه گامی موثر بر داریم.

۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۸
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500