• اخبار

تعاملات فرهنگی و آموزشی با سازمان زنان انقلاب اسلامی

تعاملات فرهنگی و آموزشی با سازمان زنان انقلاب اسلامی
در دیدار رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با منیژه نوبخت رئیس سازمان زنان انقلاب اسلامی بر همکاری و تعامل در را ستای مسائل فرهنگی مشترک بحث و تبادل نظر شد
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران ؛ عصر سه شنبه  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در دفتر سازمان زنان انقلاب اسلامی ، با  دکتر منیژه نوبخت رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در این دیدار  ضمن اعلام آمادگی کامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران جهت برگزاری دوره های فرهنگی آموزشی برای زنان خانه دار که تحت حمایت سازمان زنان انقلاب اسلامی و برگزاری دوره های آموزشی جام باشگاههای کتاب اشاره کرد و گفت در این زمینه آمادگی کامل برای برگزاری دوره های آموزشی در سازمان زنان انقلاب اسلامی را داریم.
سرکار خانم دکتر منیژه نوبخت ضمن ابراز خرسندی از این دیدار بر اجرای برنامه های مشترگ فرهنگی و آموزشی تاکید کرد و از پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی جام باشگاههای کتاب در سازمان زنان انقلاب اسلامی نیز استقبال کردند و نماینده ویژه خود را جهت رابط سازمان با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی نمودند.
 در ادامه نسرین تیموریان دبیر جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی  شهر تهران به ارائه توضیحاتی در خصوص شیوه نامه اجرای جام باشگاههای کتاب پرداخت.
۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500