• اخبار

پیام تبریک رفعت حقیقی درآستانه میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع)

پیام تبریک رفعت حقیقی درآستانه  میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع)
سید علی اصغر رفعت حقیقی در پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت و مهربانی و همچنین میلاد امام ششم شیعیان را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران همزمان با هفته وحدت و فرارسیدن هفدهم ربیع الاول ، سید علی اصغر رفعت حقیقی در پیامی فرا رسیدن خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت را تبریک و تهنیت گفت. متن پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران بدین شرح است :بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن 17ربیع الاول خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.

ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.

حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی ، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم و ارتقاء بیش از پیش جامعه فرهنگی و هنری توفیق داشته باشیم.


سید علی اصغر رفعت حقیقی

16 ربیع الاول 1440 هجری قمری

۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500