• اخبار

حمایت دولت از برگزاری انجمن های ادبی در استان تهران

حمایت دولت از برگزاری انجمن های ادبی در استان تهران
معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران یکی از رویکردهای مهم این اداره کل را در حوزه فرهنگ ، حمایت همه جانبه از برگزاری انجمن های ادبی دانست .
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران مهرشاد کاظمی در مراسم گشایش چهارمین انجمن ادبی این کلانشهر با بیان اینکه آثار نویسندگان و شاعران شرکت کننده در این انجمن ها پس از بررسی و چاپ آنها در مجموعه های ادبی ، در اختیار عموم مردم قرار می گیرد ابراز امیدواری کرد این انجمن ها نقش موثری در رشد و شکوفایی استعدادهای فرهنگ و ادب کشور داشته باشند . 
رفعت حقیقی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران نیز در این مراسم که با حضور جمعی از استادان و فرهیختگان شعر و ادب در محل مجتمع فرهنگی و هنری پیامبر اعظم ( ص ) برگزار شد به جایگاه فرهنگ و هنر در ایران اشاره کرد و گفت : شعر می تواند همواره به عنوان یکی از مهم ترین ارکان فرهنگ و هنر نقش به سزایی در حل مشکلات امروزی جامعه ایفا کند .
در مراسم افتتاح انجمن ادبی سایه که با اجرای موسیقی استاد فرید فهیم همراه بود برخی شاعران حاضر در جلسه به شعر خوانی در قالب های مختلف ادبی پرداختند .
انجمن ادبی سایه یکشنبه هر هفته در مجتمع پیامبر اعظم(ص) واقع در تهرانسر برگزار می شود .
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500