• اخبار

درخواست رفعت حقیقی از دانش آموزان تهرانی

درخواست رفعت حقیقی از دانش آموزان تهرانی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با تاکید براینکه شهروندان تهرانی باید بیش از پیش تهران را بشناسند این رویکرد را عاملی دانست تا تهران به یکی از مراکز مهم گردشگری در جهان تبدیل شود .
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران رفعت حقیقی در مراسم گرامیداشت دومین روز هفته تهران و در جمع دانش آموزان مدرسه شهید مطهری ضمن ابراز ناخرسندی از وجود برخی معضلات فرهنگی در تهران از تمام دانش اموزان این شهر خواست برای حل این مشکلات مسئولان فرهنگی را کمک کنند .
وی افزود : دانش آموزان مدارس تهران می توانند علاوه براینکه مشکلات فرهنگی شهر تهران را در قالب مقاله ، فیلم و عکس به اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران اعلام کنند تاکید کرد : این اداره به بهترین راهکارهای اعلام شده هدایای نفیسی اعطا می کند .
حقیقی گفت : دانش آموزان مطالب خود را باید به ادرس پست الکترونیکی  shtehran.tehran@farhangmail.ir  ارسال و یا از طریق مدیران مدارس خود در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران قرار دهند .
معاون سیاسی امنیتی فرماندار تهران نیز در این مراسم به قدمت هفت هزارساله شهر تهران اشاره کرد و از اینکه کتاب های درسی دانش آموزان از نظر محتوا فاقد اطلاعات لازم درخصوص تهران شناسی است انتقاد کرد و از مسئولان ذیربط خواست در این خصوص توجه ویژه کنند .
رضایی استفاده از سایر ظرفیت های فرهنگی و تاریخی شهر تهران را برای آشنایی دانش  آموزان و خانواده ها با این کلانشهر بسیار با اهمیت توصیف کرد .
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500