• اخبار

تجلیل از ده تهران پژوه برتر در هفته تهران

تجلیل از ده تهران پژوه برتر در هفته تهران
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن همه ساله از تهران پژوهان برترکشور در هفته تهران تجلیل می شود .
به گزارش روابط عمومی این اداره آقای رفعت حقیقی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه هفته تهران از چهاردهم مهر آغاز و تا بیستم مهر ادامه دارد تجلیل از ده نفر از نویسندگان و تهران پژوهان در همه رشته ها را از مهمترین برنامه های این هفته دانست و گفت : علاوه براین قرار است به همین مناسبت از چند کتاب با موضوع تهران رونمایی شود .
وی نواخته شدن زنگ تهران در تمام مدارس این شهر بزرگ را از دیگر برنامه های پیش بینی شده نخستین روز هفته تهران اعلام کرد و افزود : این برنامه قرار است بصورت نمادین در مدرسه شهید مطهری با حضور فرماندار تهران و نخستین دبستان دخترانه شهر تهران " پروین اعتصامی " با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شود .
رفعت حقیقی با بیان اینکه در هفته تهران برخی سینماهای این کلانشهر بصورت نیم بها فیلم های خود را به نمایش می گذارند از رایگان شدن موزه ها در این هفته خبر داد و گفت : شب شعر از دیگر برنامه هایی است که قرار است با حضور انجمن های ادبی در این هفته برگزار شود . 
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500